Агостіно Сегаторі в кафе Тамбурин – Вінсент Ван Гог

Агостіно Сегаторі в кафе Тамбурин   Вінсент Ван Гог

У Парижі палітра Ван Гога стає набагато більш світлою і легкою в порівнянні з голландськими роботами. Це добре видно на цій картині, де художник зобразив Агостину Сегаторі, що сидить за столиком кафе “Тамбурин”.

Це розташовувалося кафе на бульварі Кліші, його інтер’єр легко впізнається за своєрідною формою столиків. Ван Гог та інші художники з майстерні Кормона часто заходили в цей заклад і навіть організовували в ньому виставки. Кілька картин можна розглянути на стінах за спиною героїні.

Італійка Агостіно Сегаторі була однією з власниць кафе “Тамбурин”. Імовірно, у Ван Гога був з нею нетривалий роман. На цій картині художник зобразив її в незвичайному головному уборі. Жінка сидить за одним із столиків, склавши руки на столі. Вираз обличчя Агостини свідчить про її задумливому спокійному настрої. У той же час злегка зімкнуті широкі брови підкреслюють її вольовий характер.

Інтер’єр виконаний в м’яких спокійних тонах. Простір кафе Ван Гог зобразив за допомогою світлих сіро-блакитних тонів, які створюють легку серпанок позаду Агостини. Передній план більш яскравий і строкатий, що виділяє його з простору і дозволяє сконцентрувати увагу глядача на головних елементах композиції.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)


Агостіно Сегаторі в кафе Тамбурин – Вінсент Ван Гог.