Атака замку – Кріс Ахиллеос

Атака замку   Кріс Ахиллеос

Кріс Ахиллеос народився в 1947 році в Фамагусте на Кіпрі. У 1959 році його сім’я емігрувала в Сполучене Королівство, де Кріс Ахиллеос проживає аж до теперішнього часу. Ахиллеос є художником, ілюстратором в жанрі фентезі.

Саме Ахиллеос створив більшу частину полюбилися всім картин з фантастики і магії за минулі десятиліття і став одним з найбільш визнаних художників в цьому жанрі. Його роботи налічують сотні чудово виконаних суперобложек та ілюстрацій до творів таких авторів, як Роберт Говард, Едгар Рис Беррі і Майкл Муркок.

Ахиллеос працював як художник-постановник фільмів “Willow” Джорджа Лукаса, “Хеві-метал” і історичних драм “Король Артур” і “Останній Легіон”. Кріс Ахиллеос, за загальним визнанням, є неперевершеним творцем абсолютно неймовірних амазонок, драконів, химер і інших фантастичних персонажів. Але при всій популярності своєї творчості в жанрі фентезі, Кріс не забуває про свою пристрасть до магії, придумуючи найнеймовірніші сюжети про чаклунство, іноді викликають суперечки в середовищі мистецтвознавців.

У картині “Атака замку” Кріс Ахиллеос зобразив оборону старої фортеці від величезного крилатого дракона. Як уламки іграшок розлітаються під його вагою кріплення моста над оборонним валом; перелякана кінь намагається вирватися з лап чудовиська, лицарі зі списами хоробро захищають місто від чужинця, але вже занадто малі шанси на перемогу перед лицем такого невразливого і злобного ворога.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)