Авраам і три ангела – Себастьяно Річчі

Авраам і три ангела   Себастьяно Річчі

Картина італійського живописця Себастьяно Річчі “Авраам і три ангела”. Розмір картини 285 x 222 см, полотно, олія. У своїй картині Річчі звертається до старозавітної історії явища Авраамові Господа у вигляді трьох ангелів.

Сцена зустрічі першого з великих іудейських патріархів Старого Завіту, родоначальника ізраїльського народу Авраама з трьома ангелами до XVII століття не отримала поширення в італійському мистецтві.

У постреформационное час тематика церковного живопису значно розширилася. За біблійними переказами, в той час, коли Авраам сидів біля шатра в полуденну спеку, він побачив перед собою трьох мандрівників і запросив їх до себе відпочити і підкріпитися їжею. За трапезою один з них передбачив, що дружина Авраама, стара Сарра вродить сина. Тільки після цього Авраам зрозумів, що йому з’явився Бог у вигляді трьох ангелів.

У картині Річчі представлений той момент, коли ангели, відкрившись Авраамові, пророкують йому майбутнє. У переляку і благоговінні старець впав перед ними на коліна. Енергійні жести, складки розвіваються одягу і світлові контрасти поєднуються з суворою врівноваженістю композиції картини.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Авраам і три ангела – Себастьяно Річчі.