Автопортрет у фетровому капелюсі – Вінсент Ван Гог

Автопортрет у фетровому капелюсі   Вінсент Ван Гог

Ван Гог часто використовував себе в якості моделі для практики фігурної живопису. Паризькі автопортрети служать корисними записами його живописних експериментів. В цьому автопортреті, виконаному взимку 1887-1888 років, немає систематичного використання єдиного методу нанесення фарб. На задньому плані він використовував розсипані кольорові точки і скоротив розмір мазків.

Художник використовував окремі види міток для кожної області полотна. Ця різноманітна, майже графічна система знаків була пов’язана з об’єктом або зображуваної текстурою. Що стосується особи і голови, то мазки спрямовані, послідовні, за рахунок чого описують площини і форми, щоб передати структуру та обсяг голови або текстуру і зростання волосся на обличчі.

Портрет повідомляє нам про Ван Гоге в Парижі. Зображення, яке він представив, створивши власний портрет у діловому костюмі і капелюсі, показує Ван Гога в якості городянина. У Парижі він навчався точкову пуантилистическую техніку і навчився застосовувати її у власній манері.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)


Автопортрет у фетровому капелюсі – Вінсент Ван Гог.