Автопортрет – Ханс фон Аахен

Автопортрет   Ханс фон Аахен

Автопортрет німецького художника Ганса фон Аахена. Розмір картини 45 x 32 см, полотно, олія. Живописець, малювальник і гравер періоду маньєризму Ханс фон Аахен народився в 1552 році в німецькому місті Кельн. Писав картини релігійного і міфологічного жанру, а також чудові психологічні портрети в реалістичному стилі.

Широкому поширенню манери живопису художника Ганса фон Аахена в північній і центральній Європі, послужили власноруч створені ним гравюри, також гравюрні копії його картин, виконані іншими майстрами. Крім того, художник здобув визнання сучасників, як тонкий і талановитий малювальник.

Малюнки Ханса фон Аахена в даний час зберігаються у багатьох музеях світу, “Діана і Актеон” , “Соломія” , “Мойсей” і найбільше зібрання малюнків художника Ганса фон Аахена зберігається в Луврі. Картини Ханса Аахена по праву складають гордість колекції Ермітажу, художньо-історичного музею музею Поля Гетті, національної галереї, старої пінакотеки, музею мистецтв, художньої галереї, картинної галереї та інших музеїв світу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)


Автопортрет – Ханс фон Аахен.