Береги Сени, Аржантей – Клод Моне

Береги Сени, Аржантей   Клод Моне

Клод Моне – яскравий представник французького імпресіонізму. Стиль імпресіонізм передбачає передачу в картині певної миті.

Картини такого плану написані швидко, щоб встигнути зафіксувати бажане стан природи або зображуваних об’єктів. Це пояснює і техніку написання импрессионистических творів та етюдів – розмашистий, здається недбалим широкий мазок. Картина “Береги Сени, Аржантей” написана в найплідніший період творчості художника.

Моне довгий час проживав у Аржентее і любив писати місцеві пейзажі, Сену, захід і схід сонця. Свої враження від побаченого він переносив в свої картини. На картині зображена набережна річки Сени, з високими деревами, вдалині видніється замок старовинний зі прагнуть вгору шпилями. Неспішно прогулюються По набережній дами.

Човни з білими вітрилами борознять водну гладь річки. Небо майже повністю затягнуте важкими хмарами, лише де-не-де видніється блакитне небо. Темна листя дерев має чіткі силуети на тлі неба. Це похмурий день, який вже добігає кінця. Художник передав у цьому реалістичному пейзажі свій стан роздуми і споглядання природою.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Береги Сени, Аржантей – Клод Моне.