Без господаря – Володимир Маковський

Без господаря   Володимир Маковський

Володимир Єгорович Маковський один з найбільш знаменитих визначних художників свого часу. Він входив у Товариство передвижників і прагнув показати реальність сучасного життя. Все це він змальовував у своїх творах.

Картина “Без господаря” показує поведінку прислуги, коли господар відсутній. Ми бачимо красиву пишну і багату кімнату. Яскраві зелені стіни з якимось абстрактним візерунком, Картини в дорогих позолочених рамках, Букет з шикарними пір’ям. Також впадає в очі добротні дерев’яні меблі з шкіряною оббивкою і красивий нічник на столику.

Посередині картини яскраво-червоною плямою в очі кидається фігура служниці. Вона розташувалася на стільці в напівлежачому стані. Поверх одягу на ній пов’язаний білий фартух. В одній руці вона тримає сигару, яка явно належить господареві, а інша рука, уставши опущена до підлоги. В ній ганчірка, якою вона витирала пил. На підлозі біля неї всю цю розкіш розбавляє совок зі сміттям.

Служниця почала мріям і бачить у ролі господині себе. Вона відпочиває на своїй шикарній меблів у величезному багатому домі. Можливо, колись і настане такий день, але поки це лише мрії і їй скоро знову потрібно повертатися до роботи.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)