Благовіщення – Себастьяно Вінсент, Джон Маццоні

Благовіщення   Себастьяно Вінсент, Джон Маццоні

“Благовіщення” Себастьяно вінсент, джон маццоні вражає незвичайною інтерпретацією і композицією євангельського сюжету. Велику її частину займає постать архангела Гавриїла, при носить Діві Марії звістку про швидке диво, непорочне зачаття і народження Нею божественного Немовляти. І хоча в ніжній руці архангела квітка лілії-символ чистоти, все ж можна зрозуміти юну Марію, так різко отпрянувшую.

Художник наділяє Її майже ідеальною красою, одягає в традиційні для іконографії Мадонни червоно-сині одягу, але поривистое рух Діви здається наслідком реакції не стільки на звістку, скільки на несподіване і стрімке сходження архангела. Ця бурхлива динаміка підкреслюється немов гальмують швидкість зігнутими колінами Гавриїла, ширяючими руками, але насамперед смерчеобразной взвихренностью його одягу.

Вінсент, джон маццоні народився і працював у Флоренції, потім переїхав до Венеції, де прожив до своєї смерті, творячи ще і як архітектор. Мальовничі вівтарні композиції виявляють його особливу майстерність передавати деформації в ракурсі і містичні спалахи світла, втім, пом’якшені колірними переливами.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)


Благовіщення – Себастьяно Вінсент, Джон Маццоні.