Будинок художника в Аржантеї – Клод Моне

Будинок художника в Аржантеї   Клод Моне

Прекрасний чистий будинок. Сині вази в стилі розпису “гжель” стоять в ряд. Виметенний двір і велика кількість красивих Квітів. Віконні рами пофарбовані в небесно-блакитний колір, яскраві коричневі віконниці розкриті назустріч річному світла. Стіни будиночка вибелени фарбою з жовтим відливом. Небозвід – чистий і світлий. Фарба лежить рівно, як глянець, порушується клубками білих хмар. Дворик будинку відвідав кумедний дитина з обручем. Це миле дівчисько в солом’яному капелюсі і світлій сукні. Про неї турбується пані в синьому, виглядаючи на вулицю. Чудове місце для прогулянок цей двір. Його край окреслено старими деревами з пишною кроною. Її листя виконана в техніці пуантилізму – дрібними крапками, немов монетами різних кольорів.

Велика кількість квітів вражає різноманіттям акцентів, характерних для того чи іншого сорту. Тут і тонкі стебла з білими суцвіттями, і рожеві і червоні примули, і блакитні дрібні незабудки, і довга лоза винограду на стіні… Прекрасне літо, ясний день і затишний сімейний двір в Аржантеї – містечку поблизу Парижа. Це самі солодкі моменти життя автора твору. З цим місцем пов’язано багато теплих спогадів про першу дружину Клода Моне і маленьких синів, про молодість і своєму починанні в ролі батька і чоловіка.

Картина “Будинок художника в Аржантеї” зігріває відчуженістю від злободенних проблем і теми, яка пов’язує глядача з одним з теплих літніх днів у Франції XIX століття.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Будинок художника в Аржантеї – Клод Моне.