Букет вересня – Марія Вишняк

Букет вересня   Марія Вишняк

Цю художницю вважають однією з кращих в сучасності, в її творах завжди простежується гармонія, а краса нерідко заворожує глядача, ніби змушуючи відчути всі нюанси зображеного, і випробувати свої незабутні емоції. На думку більшості критиків, найбільш вдалі її твори – це натюрморти. Тільки вона могла запам’ятовувати здавалося б буденні речі, помічаючи в них свою красу та особливість.

Моєю улюбленою картиною Вишняк є твір “Букет вересня”. На цій картині вона намалювала букет квітів, який стоїть в дуже вишуканій вазі. Однак на полотні зображені зовсім звичайні, польові квіти, тим самим навіваючи на глядача відчуття теплоти і ніжності. У сучасному житті ми звикли отримувати дорогі подарунки і квіти у вигляді троянд і зовсім перестали помічати ту красу, яка росте поряд з нами, яка безцінна у своєму прояві, і може для деяких набагато приємніше отримати саме такий букет ніж бездушно-вирощені троянди.

На картині зображені квіти, назви яких я не знаю, але колір у них дуже схожий на колір весняного неба. Всі кольори, якими художниця зобразила букет дуже контрастні і в теж час в поєднанні гармонують один з одним. Мимоволі хочеться підійти і понюхати, відчути запах кожної квітки, що стоїть в цій вазі. Мені дуже сподобалася це твір, він пронизаний любов’ю і теплотою. Дивлячись на картину, хочеться зібратися в полі, назбирати свій, неповторний букет квітів, а потім поставить його в просту банку на столі, взяти в руки полотно і фарби і зобразити так само красиво, як це вдалося зробити Вишняк. Не дивно чому багато критики добре відгукуються про творчість цієї художниці.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Букет вересня – Марія Вишняк.