Церква в тумані – Клод Моне

Церква в тумані   Клод Моне

Одним з найбільш захоплюючих занять є малювання пейзажу гуашшю. Фарба чудово накладається мастихіном і пензлем.

Пейзаж бажано малювати на лоні природи. Закріпіть на мольберті аркуш паперу. Нанесіть широкими мазками фон. Він повинен просохнути. Потім нанесіть ескіз твердим олівцем.

Почніть малювати з хмар і неба. Для неба бажано застосовувати кілька відтінків. Хмари наносите білою гуашшю. Краще всього, якщо вони будуть напівпрозорими. Так що не беріть дуже багато фарби.

Подумайте, де на картині передній і задній плани. Зв’яжіть їх йдуть в гору стежками, що йде до узлісся дорогою або відображенням в озері об’єктів. Великі об’єкти картини накидайте легкими мазками. Подумайте щодо освітлення. Час доби можна визначити по тінях.

Прорисуйте дрібні деталі зображення. Вам знадобляться кисті різної якості, різної щетини і діаметра. Крони дерев і рослини краще всього наносити інструментами, що мають м’який ворс. Гори бажано малювати мастихіном або китицями, мають жорсткі волоски. При роботі мастихіном фарбу розводьте погустіше.

Для створення відблисків сонця в траві використовувати наступний прийом. Візьміть гуаш і розведіть його до стану сильно забарвленої води. Умочіть пухнасту волоть в рідку фарбу і розбризкайте за подсохшему малюнку краплі. Вийде відмінний ефект.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)