Червона площа – Василь Кандінський

Червона площа   Василь Кандінський

Картина “Червона площа” являє собою міський пейзаж, де Кандинський створює образ центру Москви, одного з його улюблених міст. Художник використовує футуристичний спосіб передачі руху фігур, роблячи головний акцент на середину площі, показуючи її основні пам’ятники.

“Москва являє собою подвійність, складність і високий рівень мобільності, зіткнення і поєднання окремих елементів зовнішності… Я вважаю, що це внутрішнє та зовнішнє, щоб Москва була відправною точкою мого голоду. Москва моя ілюстроване камертон”,-писав Кандинський

Художник говорив, що він особливо любив час, коли сонце сідає і “плавить всю Москву аж до одного плями, що, як скажена туби, починає серця і душі вібрує.” Цей час заходу є “фінальним акордом симфонії, яка приймає всі кольори до зеніту життя, що, подібно до фортіссімо великого оркестру, є одночасно вимушеним і дозволено Москві загриміти”.

Картина виконана яскравими колірними плямами і це підсилює експресію, тут все в русі, все переповнено світлом заходу, передчуттям змін.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)