Дерев’яний міст – Ежен Изабе

Деревяний міст   Ежен Изабе

Французький художник епохи пізнього романтизму Ежен Изабе народився в Парижі. Його батько Ж. Б. Изабе був відомим у свій час портретистом, одним з кращих французьких майстрів мініатюрного портрета. В період свого становлення як художника Ежен Изабе випробував сильний вплив творчості батька, який був його першим наставником у мистецтві.

Пізніше Изабе перебував під чарівністю живопису Е. Делакруа і Р. Бонінгтона, намагався наслідувати їм. Изабе писав історичні картини, пейзажі, марини. Він займався також літографією і аквареллю. Картина “Дерев’яний міст” була придбана Лувром на посмертній розпродажу робіт художника в 1887 році.

Цей реалістичний пейзаж, виконаний майстром з великим настроєм, близький до тих робіт, які створювали художники-барбизонци, знову довели життєстійкість пейзажу в мистецтві, його велику притягальну, зачаровує для глядача силу. Інші відомі твори: “Спогад про Бретані”. 1832. Кунстхалле, Бремен; “Мавританські ворота”. 1835. ДМОМ їм. А. С. Пушкіна, Москва; “Морський пейзаж”. 1841. ДМОМ їм. А. С. Пушкіна, Москва.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)


Дерев’яний міст – Ежен Изабе.