Дитинство Ромула і Рема – Себастьяно Річчі

Дитинство Ромула і Рема   Себастьяно Річчі

Картина італійського художника Себастьяно Річчі “Дитинство Ромула і Рема”. Розмір картини 185 x 170 см, полотно, олія. В музей Ермітаж картина надійшла в 1920 році з Державного музейного фонду, раніше картина зберігалася в палаці-музеї князя Юсупова.

Сюжет про виховання засновників Риму-братів-близнюків Ромула і Рема, на основі античних джерел був досить популярний у мистецтві художників епохи бароко і стилю рококо. У 1698 році Річчі залишає Мілан, повертається до Венеції і проживає там з перервами протягом десяти років, час від часу покидаючи межі республіки, щоб виконати черговий престижний замовлення. Цей період творчості художника відзначений серйозним захопленням Річчі мистецтвом живопису Веронезе.

Деякі твори Себастьяно Річчі, створені в цей період часу, нагадують грандіозні багатофігурні композиції великого венеціанського живописця другої половини 16 століття. Наприклад, 24 серпня 1700 року Себастьяно Річчі закінчив написання картини висотою більше п’яти метрів “Святий Григорій Великий, преклоняється перед Дівою Марією” для церкви Сан-Джустіна в Падуї.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)