Диво Апостола Павла на острові Мальта – Давид Тенірс

Диво Апостола Павла на острові Мальта   Давид Тенірс

Батько прославленого Давида Тенірса Молодшого, Давид Тенірс Старший був маловідомим антверпенський живописцем. В основному, він писав картини на релігійні сюжети в дусі Адама Эльсхеймера. З цим німецьким художником фламандець познайомився під час свого перебування в Римі, ставши на все життя прихильником його мистецтва.

Роботи двох живописців були настільки схожі, що їх авторство часто плутали. Ось чому эрмитажное твір “Диво апостола Павла на острові Мальта” дослідники, починаючи з Сомова, довгий час приписували Эльсхеймеру. Інгрід Йост видно дві фігури з оберемками хмизу, у попередника – одна. Фламандець, порівняно з німецьким художником, збільшив масштаб фігур, що знаходяться в лівій групі, і більш старанно виписав деталі костюмів цих персонажів. У правому куті обох композицій зображена зі спини оголена жінка – стоїть у Эльсхеймера, що сидить у Тенірса Старшого.

По суті картина Давида Тенірса Старшого – це версія з невеликими змінами твори Адама Эльсхеймера. Ahmeda Давид Тенірс Старший писав чудові картини, які досі захоплюють багатьох любителів мистецтва. Дана картина дуже гарна. В ній справді видно, що чудеса бувають, це просто треба повірити!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)