До світла – Джон Пайтр

До світла   Джон Пайтр

Джон Пайтр спроектував частина самого просунутого в світі обладнання для занять фітнесом, яке сьогодні можна побачити в багатьох найсучасніших спортивних комплексах. Його розробки в цій області включають лінію Questar – обладнання для занять фітнесом і ROM – модель механічного пристрою, яка була нагороджена в 1993 році премією, призначеної популярним журналом “Наука і Техніка”, що, до того ж, призвело до створення одного з найуспішніших рекламних роликів на телебаченні.

Художник Джон Пайтр також розробив і запатентував нову формулу художньої фарби, заснованої на полімерах космічних технологій, яку тепер успішно продають у багатьох країнах світу. На картині Джона Пайтра “До світла” ми бачимо, як космічна амазонка розбиває кришталеву стіну.

Волелюбна дівчина не захотіла миритися з обмеженнями простору і вирішила порушити лінію заборони, що відокремлює її від решти світу. Заворожлива динаміка – дика неприборкана пристрасть, гнучке, сильне тіло – переможний гімн п’янкому щастя битви і свободи.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)