Доля семи – Ліс Едвардс

Доля семи   Ліс Едвардс

Ліс Едвардс навчався в Художньому коледжі з 1968 по 1972 рік, в якому за його словами, йому було прямо заявлено, що за загальним думку викладацького колективу, він ніколи не зможе стати ілюстратором. Викладачі коледжу порахували, що Лісі Едвардсу така праця виявиться не під силу.

Але, всупереч неоптимистичним прогнозами колишніх наставників відразу після закінчення вищого навчального закладу, Едвардс був прийнятий агентством молодих художників у Лондоні на посаду позаштатного ілюстратора. Кар’єра художника круто пішла вгору, завдяки відданості і працелюбності Лісу Едвардса. Його плідна діяльність включала і співпраця з рекламними кампаніями, та ілюстрацію романів, і навіть роботу в якості художника-постановника при створенні фільму.

Але найбільше визнання Ліс Едвардс отримав за оформлення суперобложек видань в стилі фентезі, хоррора і наукової фантастики. На перший погляд картина Лісу Едвардса “Доля семи” нагадує казки дитинства, одночасно страшних і привабливо таємничих. Але ця казка, швидше, для дорослих. Горять вогні всередині зруйнованої каплиці на кладовищі в опівнічне час. Сім загадкових постатей в темних одежах прямують повз цвинтарних хрестів до каплиці. Бредуть звично і слухняно один за одним, підкоряючись наказу невидимого пана.

Хранителі семи таїнств. Тяжка ноша взятих на себе в хвилину відчаю зобов’язань, зібрала їх разом і змушує приходити ночами на цвинтар і виконувати волю свого повелителя, володаря пітьми.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)