Друзі – Євгеній Широков

Друзі   Євгеній Широков

Мати справжнього друга – велике благо для кожного з нас. На жаль, останнім часом я став помічати, що не всі люди вміють дружити, цінувати і дорожити довірчими відносинами. Саме в такий момент починаєш замислюватися, що на всьому білому світі немає істоти більш, ніж пес. Він ніколи не зрадить і не підведе, завжди прийде в потрібну хвилину на допомогу. Саме про такий нерозривну дружбу картина Е. Широкова.

На ній зображений хлопчик, який сидить на дивані, а біля його ніг лежить собака. Мабуть, вона захворіла. Її очі повні смутку, туги і печалі. Мені її дуже шкода. Хлопчик поклав свою руку на свого улюбленця і гладить його, шкодує, намагається полегшити його страждання, зробити так, щоб його другові стало трохи легше. Він теж сидить дуже сумний і переживає за свого друга. Це дуже важко, коли твій вихованець хворіє, адже ти не відразу можеш зрозуміти, що з ним і знайти вихід з положення, допомогти йому.

Хлопчик і собака зображені на дивані, на розстеленій м’якому покривалі. Я думаю, художник спеціально зобразив це саме так, намагаючись показати глядачам, наскільки доріг пес для хлопчика. Видно, що пес породистий, дуже доглянутий. У нього дуже красива чорна шерсть, яка навіть лисніє. Лапи собаки автор намалював білими. Це дуже прикрашає її. Ліве вухо пса піднесено, він дуже уважно слухає ті слова, які говорить його господар. У хлопчика дуже гарна собака. Сам же він одягнений у футболку синього кольору, сірі штани, шкарпетки і домашні сандалі.

Художник зобразив стіну на картині темними, непоказними фарбами, щоб показати всю смуток ситуації. По всьому відчувається, що стосунки між ними дуже хороші, добрі. Напевно, пес не раз приходив на допомогу хлопчику, слухав про його неприємності. Тепер прийшов час відповісти взаємністю і він сам потребує допомоги, яку хлопчик прагне надати.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Друзі – Євгеній Широков.