Два водяні млини – Якоб ван Рейсдал

Два водяні млини   Якоб ван Рейсдал

Картина голландського художника Якоба ван Рейсдала “Два водяні млини”. Розмір картини 54 x 68 см, полотно, олія. Мейк Корнелисдохтер померла, коли Якоб був ще дитиною, оскільки вже дев’ятого березня 1642 року Ісаак одружився втретє. Рік потому його нова дружина, Барбертген Хувенельс, народила йому дочку Марію ван Рейсдал.

Збереглося досить багато документів, які свідчать про поганому економічному та фінансовому становищі глави сім’ї Ісаака ван Рейсдала. Пізніше батька в подоланні фінансових труднощів багато допомагав Якоб, який був сильно прив’язаний до своєї зведеної сестри. При цьому до своєї мачухи Рейсдал ставився досить стримано. Принаймні, коли Барбертген Хувенельс померла в 1672 році, живописець не став оплачувати ритуальні послуги, і мачуху Рейсдала поховали на кладовищі для бідняків.

Ісаака ван Рейсдала дослідники мистецтва нідерландського бароко називають художником, але до теперішнього часу не збереглося жодної художньої роботи з його підписом. Проте достовірно відомо, що батько Якоба ван Рейсдала заробляв на життя виготовленням картинних рам, а також займався торгівлею картинами маловідомих голландських живописців.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Два водяні млини – Якоб ван Рейсдал.