Дві жінки – Франц Марк

Дві жінки   Франц МаркЦя картина Франца Марка наповнена спокоєм. Художник зобразив двох жінок, які розташувалися на відпочинок на траві і розмовляють один з одним.

Можна зробити безліч припущень хто ці жінки. Можливо, це дві подружки, які вирушили на прогулянку і вирішили відпочити. А може бути, це мати з донькою обговорюють якісь сімейні справи або секрети.

Дія картини відбувається на схилі гори, десь на задньому плані повинна побут гориста місцевість, але художник залишив це за кадром для того щоб наповнити полотно спокоєм. Помітно, що художник спеціально не приділив велику увагу деталям. Осіб жінок не розібрати: одна, загороджуючись від сонця, прикрилася рукою, інша, про щось розповідаючи, повернулася в профіль до глядачів. Ефект размашистости притаманний і іншим елементам картини: в лініях немає чіткості, є тільки плавність.

На зеленій траві виділяється яскравим плямою синій жакет однієї з жінок. Але головним колірними центром полотна стала саме зелена трава. Ніжний жовтий колір жіночого капелюшка та квітів ще більше вийшло відтіняють зелень трави. Таке майстерне поєднання теплих відтінків дають картині виключне спокій.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)