Едем – Лукас Кранах

Едем   Лукас Кранах

Християнська релігія говорить, що Бог створив як першої людини. так і подбав про те, щоб людині жилося привільно на землі, і створив на сході рай, або сад, в Едемі, в ньому було все, що вимагалося для приємної і вольготной життя. Людині не потрібно було трудитися. В Едемі за Божим повелінням стали виростати різні дерева, приємні на вигляд і з плодами, придатними для їжі.

В самому центрі Едему він посадив ще одне дерево, яке називалося деревом пізнання добра і зла. Він зробив це з метою випробувати послух людини, його дотримання Божеським заповідям. Поселивши людини в саду Едемському, Бог сказав йому: “Від усякого дерева в саду ти будеш їсти, а від дерева пізнання й зла не їж нічого; бо в той день, коли ти скуштуєш від нього, помреш”. І тоді ж зрозумів Бог, що недобре бути чоловікові одному, потрібен йому помічник. він зібрав всіх польових тварин, всіх птахів небесних, і привів до людини, щоб той дав назву кожному. І чоловік дав назви всім скотині і птахам та звірям, але сам раніше був один. Зрозумів Бог, що людині потрібна пара. І Він навів на Адама спав міцний сон, узяв одне з його ребер і створив з нього жінку. Він привів її до Адама і сказав, що це кістка від кістки його, плоть від плоті його і називатися вона буде його женою, тому що узята від чоловіка. Адам назвав дружину Євою, що на юдейському означало “життя”, і вона повинна була стати предком всіх людей на землі.

Адам і Єва жили в спокої і радості, вони були голі і не соромилися своєї наготи. Вони не боялися ні хвороб, ні голоду, ні смерті. І оточували їх тварини були ласкаві з ними, сильні не чіпали слабких, і всі харчувалися травою і плодами дерев, і всім всього вистачало.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)