Гімалайський поні – Василь Верещагін

Гімалайський поні   Василь Верещагін

Верещагін був військового стану, що багатьох вводило в подив. Справжній бойовий офіцер, який пройшов кілька воєн, але при цьому вмудряється писати такі шедеври. Велика частина його робіт пов’язана з Гімалаями. І однією з них є “Гімалайський поні”. Якщо почати огляд полотна з фону, то можна зрозуміти, що карликова кінь стоїть на галявині посеред гір.

Трава має трохи жовтуватий відтінок, так що можна припустити, малювалася картина – осінь. Поні не призначене для довгих переміщень. Їх використання, найчастіше, характерно цирку, або дітям з багатих сімей. Тварина, призначене для недовгих покатушек і веселощів, стоїть одне, понуро опустивши голову, посеред гімалайських гір.

Одна нога трохи відірвана від землі, хоча інші частини тіла показують, що тварина не збирається пересуватися. Що воно робить тут? Хочеться сподіватися, що поні втекло, і тепер перебувати на волі, далеко від шуму і пустотливих діточок. А може, це місце, де розкрилася пересувний цирк, і тварина просто на прогулянці. На ньому сідло, на якому розкинута різнобарвна накидка.

Як би художник не надавав їй яскравості, картина все одно вийшла темною. Адже дивлячись на похмуре обличчя поні, вже не звертаєш уваги на яскраві елементи картини.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Гімалайський поні – Василь Верещагін.