Інтер’єр бібліотеки поміщицького будинку – Станіслав Жуковський

Інтерєр бібліотеки поміщицького будинку   Станіслав Жуковський

На своїй картині “Інтер’єр бібліотеки поміщицького вдома” Жуковський С. Ю. зображує розкішно обставлену кімнату. В інтер’єрі цієї бібліотеки дуже багато цікавих, привертають увагу деталей. Дивлячись на картину, здається, що ти потрапив у музей. Цьому сприяє відчуттю різноманітність барв і відтінків, які автор, не шкодуючи щедро наніс на полотно. Всюди чистота і ідеальний порядок.

На передньому плані ми бачимо гладкий блискучий лакований стіл з дерева. Колорит йому додає масивні різьблені ніжка. Його поверхня дуже природно відображає навколишнє меблі, штори і зелену листя за вікном. На столі самотньо стоїть розписний глечик. На столі ні пилинки. На чисто вимитий падає віконний світло, відображаючи тіні від рами.

На стінах висять картини в позолочених товстих рамках. Чітко виділяється великий портрет якоїсь важливої особи. Біля відкритих вікон зручно розташовані м’які стільці, сівши на які можна заглибитися в читання. Там біля вікна стоїть комод, наповнений кількома томами енциклопедій і довідників. Крім цього, є невеликий столик біля стільця, щоб було зручно покласти на нього книги. В кімнаті є дві шафи, в яких зберігаються книги. Ваза, що стоїть в кутку за дверима ненав’язливо говорить про високий статус господарів.

В кімнаті двері прочинені, і ми бачимо частину другого приміщення. У ньому є довге вікно до самої підлоги і дерев’яне крісло. Салатно-червоні штори служать відмінним доповненням до зелені листя за вікном.

У картині немає жодної зайвої деталі. Всі елементи інтер’єру дуже чітко і гармонійно поєднуються один з одним. Видно, що уважними господарями меблі ретельно підібрана. Всі предмети перебувають строго на своїх місцях, що говорить про акуратності і ощадливості законних користувачів бібліотеки.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Інтер’єр бібліотеки поміщицького будинку – Станіслав Жуковський.