Канал в море – Альфред Сіслей

Канал в море   Альфред Сіслей

Альфред Сіслей став одним з провідних майстрів французького імпресіонізму, хоча за походженням був англійцем. Він народився в Парижі, але в 1857 був відправлений батьком до Лондона для вивчення комерції. Сіслей не багато часу приділяв економічних наук, набагато більше його залучали музеї, де він вивчав твори Констебла, Тернера, Бонінгтона.

У 1861 Сіслей повернувся в Париж і поступив вчитися живопису в майстерню Ш. Глейра. Головним жанром для художника став пейзаж. Спочатку Сіслей перебував під впливом мистецтва Коро, але поступово подолав його. У 1860 – 1870-х Сіслея в роботі над пейзажем головним чином цікавила проблема передачі освітлення, стану атмосфери, він писав один і той же мотив в різний час дня і в різні сезони. У 1862 художник познайомився з Ренуаром, Мо. і не Базилем і почав працювати над етюдами разом з ними.

З 1874 Сіслей брав участь у виставках імпресіоністів. Представлена робота виконана в той період, коли художник писав пейзажі, позбавлені відчуття матеріальності, пронизані тонким поетичним відчуттям гармонії світу, створює високе, духовне враження від споглядання природи. Інші відомі твори: “Узлісся у Фонтенбло”. 1885. ДМОМ їм. А. С. Пушкіна, Москва; “Село на березі Сени”. 1872. Ермітаж, Санкт-Петербург; “Регата в Молези”. 1874. Музей Орсе, Париж.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)