Караван – Луїс Ройо

Караван   Луїс Ройо

Після 1990 року Луїс Ройо багато часу приділяє власній творчості; він не співпрацює з видавництвами, не приймає замовлень, працює як вільний художник. Використовуючи техніку фотографічного колажу з подальшим перетворенням картини в мальовниче полотно, Ройо створює багатопланові панорамні твори.

Популярність росте, його роботи стають відомі далеко за межами Іспанії, друкуються окремими виданнями. У 1992 році в Іспанії виходить перший збірник робіт Ройо – “Women” , який отримує широку популярність і перевидається в Німеччині та Франції.

У 1994 році видавництво “Norma Editorial” випустив новий альбом “Malefic” , який потім перевидається у Франції, Італії та інших країнах. Піски, вітер, що небезпека, яка чатує йдуть розрізненої ланцюжком групу людей…

На картині Луїса Ройо “Караван” просто фізично відчутні всі труднощі далекого переходу у цій дивній незвичній місцевості. Вітру перетворили багатовікові скелі в химерні фантастичні скульптури. За сотні кілометрів не зустрінеш жодної живої душі, але стоп – серед неживих каменів зачаїлася цілком реальна загроза для подорожніх – величезний хижак давно чекає своєї години.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)