Кавказ – Іван Айвазовський

Кавказ   Іван Айвазовський

Пейзаж включає видимі особливості області землі, включаючи фізичні елементи обрисів суші, такі як гори, пагорби, водні тіла, такі як ріки, озера, водоймища і море, що живуть елементи рослинного покриву включаючи місцеву рослинність, людей включаючи різні форми землекористування, будівель і структур і скороминущих елементів, таких як освітлення і погодні умови.

Об’єднуючись і їх фізичне походження і культурне накладення людської присутності, часто створюється за тисячоліття, пейзажі відображають живе синтез людей і поміщають життєво важливий для місцевого та національного самоусвідомлення. Пейзажі, їх характер і якість, допомога визначає образ самого себе області, її сприйняття місця, яке диференціює його від інших областей. Це – динамічний фон до життя людей.

У Землі є великий діапазон пейзажів включаючи крижані пейзажі полярних областей, гористі пейзажі, великі посушливі пейзажі пустелі, острови і прибережні пейзажі, щільно засаджені деревами або лісисті пейзажі включаючи минулі арктичні тропічні ліси і тропічні ліси і сільськогосподарські пейзажі помірних і тропічних областей. Пейзаж може бути далі розглянуто під наступними певними категоріями: культурний пейзаж, пейзажна екологія, пейзажне планування, пейзажна оцінка та ландшафтний дизайн.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)