Кінець вічності – Ліс Едвардс

Кінець вічності   Ліс Едвардс

Як відомо, в останні роки Ліс Едвардс почав працювати під псевдонімом Едвард Міллер. Таке рішення було прийнято у зв’язку з тим, щоб мати можливість розширити діапазон творчої діяльності, урізноманітнити напрямки своєї діяльності у сфері мистецтва без будь-яких претензій з боку видавців, заснованих на його попередньої роботи, особливо пов’язаних з жанром хорррора.

Як Міллер, Едвардс надає більшого значення пейзажним елементів, на противагу його схильності, як Едвардса, до портретного живопису. Роботи Едварда Міллера більш романтичні і вільні від умовностей жанру. Художник по імені Міллер сильно відрізняється і по техніці живопису від консервативного Едвардса, який працює маслом по грунтованій гладкої поверхні полотна.

Останнім часом Едвардс почав освоювати цифрові технології, насолоджуючись свободою, наданою можливостями комп’ютера, хоча, як і раніше віддає перевагу традиційним методам живопису. На картині Лісу Едвардса “Кінець вічності” замислений хлопець стоїть біля межі двох світів – він поставлений перед непростим вибором. Від його рішення, можливо, залежить доля людства і всієї планети перед страшною загрозою зникнення. Апокаліпсис. Неминучий кінець запобігти можна тільки ціною власного життя.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Кінець вічності – Ліс Едвардс.