Конан і демони – Ліс Едвардс

Конан і демони   Ліс Едвардс

Робота Лісу Едвардса за ілюстрування книг охоплює великий період творчості художника. В основному, це були картини, що зображували всілякі жахи – битви, кровопролиття, повсталих з могил мерців і т. д. Цей період творчості Лісу Едвардса мистецтвознавці так і називають – “Червоний період”, посилаючись на велику кількість запеченої крові в картинах і називаючи його свіжі роботи, як “Синій Період”.

За ці роки художник виконав багато робіт фентезійного жанру і в стилі жанру хоррора, включаючи численні ескізи для історії Конана Роберта Говарда, співпрацював з такими авторами, як Енн Маккэффри, Френк Герберт, Джек Венс, й рядом інших. Едвардс також відомий, як оформлювач численних обкладинок для книг фентезійного і науково-фантастичного плану, включаючи “Печери Відьом”, “Склеп Чарівника” та інших.

На одній з картин Лісу Едвардса цієї серії “Конан і демони” зображена битва відважного воїна з нечистю. Зі своїх могил та склепів виповзло незліченна кількість мерців, накинулися на Конана з поіржавілими клинками, кривими ножами. Розсипаються під ударами сокири Конана, як трухляві пні голови одних мерців, їх місце займають інші і кінця краю не видно цьому війську підземного світу. Але непереможний Конан ніколи не здається.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)