Конан і монстр – Кен Келлі

Конан і монстр   Кен Келлі

У 1968 році Кен Келлі закінчив чотирирічну службу в військах морських піхотинців і повернувся додому в Нью-Йорк. І знову з головою поринув у чарівне царство мистецтва фентезі. Через рік Кен зважився піти в студію Френка Фразетти і показати йому кілька своїх малюнків.

Фразетте сподобалися роботи Кена і він підтримав намір молодого дарування продовжити кар’єру в прикладному мистецтві. Фразетта також запропонував Кену Келлі займатися у своїй студії під його безпосереднім керівництвом. Кен з радістю прийняв пропозицію Френка.

Під керівництвом майстра живопису фентазі Кен відточував свою майстерність і удосконалювався, як фентезійний художник. Фразетта навчив Кена, як трансформувати свої почуття твір живопису, як перемістити на полотно сформувався в уяві сюжет. Слова вчителя глибоко запали в серце Кена Келлі і він проніс їх через усе життя тому, що для творчої людини вогонь душі незмірно важливіше холодного майстерності.

На картині Кена Келлі “Конан і монстр” відважний воїн перемагає чудовисько і беззахисну дівчину рятує від неминучої загибель. Легендарний Конан знову постає перед нами безстрашним героєм перед особою будь-якої небезпеки. Однооке чудовисько з легкістю руйнує кам’яні колони, загине від руки непереможного Конана Варвара.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)