Конан – Кен Келлі

Конан   Кен Келлі

Кен Келлі почав малювати у дворічному віці, так так з тих пір і не зупинявся. Відомо, що діти вчаться через мистецтво самовиражатися. В такому випадку, Кен, мабуть, був дуже товариським хлопчиком, оскільки ніщо в будинку неможливо було вберегти від його художніх “самовиражений”: ні крихітний листок паперу, ні стіни вітальні кімнати.

В четвертому класі, у віці дев’яти років, Кен був відданий на навчання до вчителя малювання, пані Вэлерайоус. Це було початком вельми корисних для хлопчика відносин, що тривали протягом наступних дев’яти років. Пані Вэлерайоус дала Келлі саме ті основні знання, в яких він потребував. Вона показала Кену Келлі, як розвинути індивідуальність і свій неповторний природний талант. Пані Вэлерайоус не вчила його як і що треба писати – вона викладала йому принципи мистецтва.

На картині Кена Келлі “Конан” зображено улюблений герой багатьох художників, що працюють у жанрі фентезі – Конан Варвар, безстрашний лицар, воїн і руйнівник. На тлі фантастичного пейзажу в полихающем заграві охоплені пожежею планети, Конан йде назустріч небезпеці у супроводі трьох пантер, хижачок, таких же безжальних, як він сам. Обладунки ледве прикривають могутній торс, лицарський шолом прикрашають роги буйвола. Він непереможний, він – Конан Варвар.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)