Королева ельфів – Луїс Ройо

Королева ельфів   Луїс Ройо

Маленька чарівниця, повелителька монстрів холодної місячної ночі наводить порядок у своєму чарівному лісі. Юна мисливиця безстрашно осідлала страшне чудовисько з мордою величезною ненажерливою щури і її не налякаєш оскаленними отруйними іклами демонів.

Картина Луїса Ройо “Королева ельфів” повертає глядача у фантастичний світ дитячих казок зі злими чаклунами і добрими прекрасними феями. Тільки в дитинстві бувають такі величезні дерева і тільки маленьким дітям світить у віконце чарівна місяць, навіваючи їм солодкі сни морозними різдвяними ночами. Журнал “Пентхаус” у 1996 році опублікував велику статтю про творчість Луїса Ройо. В італійському тижневику “Стампа” з’являється кілька статей з позитивними рецензіями на творчість художника.

Після випуску нового альбому “Secrets” Луїсу Ройо була присуджена нагорода асоціації Silver Award Spectrum як краще ілюстраторові в мистецтві фентезі 1996 року. Видавництво “Norma Editorial” разом з журналом “Хеві Метал” випустило його портфоліо. У 1997 році “Хеві Метал” присвятив свою галерею живопису Луїсу Ройо, замовивши художнику серію ілюстрацій та обкладинки для двадцятирічного ювілею випуску журналу.

У 1998 році виходить у світ ще один альбом під назвою Ройо “Millennium” , у якій художник відобразив своє бачення кінця тисячоліття. У 1999 році опубліковано альбом “Dreams” у тому ж році вийшов і інший альбом “Prohibited Book” . Роботи Ройо з роками стають все більш відвертими і еротичними.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)