Квітчастий луг – Аркадій Рилов

Квітчастий луг   Аркадій Рилов

Мені відомо, що цю картину художник намалював у 1916 році. Мені сподобалася ця картина не тільки тому, що на ній зображено літній теплий день. Я люблю літо, і як всі діти я люблю проводити літні канікули в селі, на свіжому повітрі. Адже саме там отримуєш заряд свіжого повітря, зі своїми емоціями.

На картині ми бачимо зображення лісу вдалині, поле усипане квітами, і берізки. Небо не посипано хмарами, і митець показує нам свою гру тіней. Ми бачимо, що моментами сонечко проглядається крізь загородившее її хмари. Дивлячись на цей твір стає тепло.

І нехай зараз за вікном мете завірюха, я знаю точно, що закривши очі, можу опинитися на цьому гарному лузі. Можу бігати по траві босоніж і збирати ці красиві ромашки. Я можу уявити, що перебуваю там не одна, а з друзями і ми наввипередки біжимо до лісу. Збираючи по дорозі ромашки.

Немає нічого прекраснішого, ніж вміти мріяти. І зараз я найбільше мрію про літо. Мені хочеться прогулятися по теплому березі річки, хочеться, щоб сонячні промені зігрівали мою ніжну шкіру. Я не люблю зима, мені завжди взимку трохи сумно, напевно тому що зимове і літнє сонечко відрізняються.

У дитинстві мені завжди здавалося, що взимку на нас світить зле сонечко, яке замерзло, і воно ображається на нас за те, що ми не любимо зиму, а влітку виходило ясне сонце і радувало всіх своїм теплом. Багато хто зі мною погодяться, що літо найкрасивіше час року. Навіть коли йде дощ. Хоча насправді кожен бачить хороші моменти по своєму, хтось добре рахує, якщо перевів бабусю через дорогу, а хтось посміється над цим вчинком. Нас однакових немає і не варто будувати з себе когось особливого, потрібно залишатися тими, хто ми є.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)