Квітучі гілки мигдалю – Вінсент Ван Гог

Квітучі гілки мигдалю   Вінсент Ван Гог

Картина “Квітучі гілки мигдалю” була написана Вінсентом Ван Гогом в 1890 році, в тому ж році художник помер. У нього була нелегка доля, його часто переслідували невдачі, а до кінця життя здолала душевна хвороба. Його роботи не користувалися популярністю при його життя, його творчість навпаки відкидали, ніхто не хотів з ним співпрацювати. Він знайшов славу тільки після своєї смерті, його роботи стали дуже відомими.

На сьогоднішній день Ван Гог – один з найпопулярніших художників, якого дізнаються всюди. За своє життя він змінив багато місць проживання і написав велику кількість картин, що збереглися з яких тепер поширені по всьому світу, деякі картини знаходяться в Росії.

“Квітучі гілки мигдалю” була написана в останні місяці його життя, тоді він уже був невиліковно хворий. Він написав цю картину в честь народження у його брата сина. Дана картина дуже символічна, в неї закладений глибокий сенс. Мигдаль в природі розквітає набагато раніше інших рослин, Ван Гог представляє це як зародження нового життя.

Картини цього художника завжди наповнені безліччю фарб, дана картина ж містить у собі нейтральні кольори і спокійні. Ван Гог часто використовував жовті відтінки у своїх полотнах, тут же цей колір відсутній. Картина трохи відрізняється від інших робіт художника своїм виконанням, він рідко писав в такому стилі. Небо на картині виконано в бірюзовому кольорі, воно виглядає ясним і спокійним. Розпустилися квіти несуть в собі щастя і тепло. Композиція картини трохи дивна. Гілки мигдалю займають весь простір полотна.

Всі лінії та мазки на картині виконані дуже рівно і чітко, це властиво живопису Вінсента Ван Гога. Він сам якось повідав своєму братові, що це єдина картина, якої він реально пишається.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Квітучі гілки мигдалю – Вінсент Ван Гог.