Ла Гулю, що входить в “Мулен Руж” з двома жінками – Анрі де Тулуз-Лотрек

Ла Гулю, що входить в Мулен Руж з двома жінками   Анрі де Тулуз Лотрек

Ла Гулю була однією з найбільш знаменитих танцівниць в “Мулен-Руж” і славилася своєю розкутістю, відвертістю танців і нарядів. Свій сценічний псевдонім вона отримала за прагнення спустошити всі чарки, залишилися в барі після відвідувачів. У перекладі з французької її ім’я означає “обжора”.

В житті Ла Гулю була грубою і вульгарною, проте на сцені чудесним чином перетворювалася в блискучу артистку. Тулуз-Лотрек нескінченно милувався її круглим обличчям, орлиним носом, холодними блакитними очима і гордовитою ходою.

На полотні митець зобразив танцівницю в сріблясто-білому платті з запаморочливим вирізом до середини живота. Її золотаво-руде волосся зібране в пучок, на шиї красується чорна оксамитка з бантиком і тонкий золотий ланцюжок. До грудей Ла Гулю пришпилена бутоньєрка – таким чином художник притягує увагу глядача до і без того відвертого декольте.

Дівчина в зеленому платті, зображена в правій частині картини, безсумнівно, куди красивіше хмільний Ла Гулю, скосившей погляд. Однак першість все одно залишається за рудоволосою зіркою “Мулен Руж”.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Ла Гулю, що входить в “Мулен Руж” з двома жінками – Анрі де Тулуз-Лотрек.