Ла гулю в Мулен Руж – Анрі де Тулуз-Лотрек

Ла гулю в Мулен Руж   Анрі де Тулуз Лотрек

Завдяки афішам, рекламирующим кабаре “Мулен Руж” до Тулуз-Лотрека прийшла популярність. Володіючи природним чуттям, він безпомилково вгадував персону, яку слід зобразити на плакаті, щоб вона принесла популярність розважального закладу, а також сама стала ще більш відомої у ненапруженій середовищі кафе і шантанів.

Працюючи над афішею “Мулен Руж. Ла Гулю” художник вперше випробував нову графічну техніку в мистецтві – літографію, і не прогадав.

Відома зірка танцювальних підмостків Парижа зображена в позі, яка приводила в шаленство завсідників кабаре, цілком обгрунтовано, її чоловічу частину. Ла Гулю повністю віддалася танцю, її спокусливі форми відкрилися поглядам присутніх, закладу забезпечена яскрава, оригінальна реклама. Додатковими елементами, що привертають увагу глядачів, є полупризрачний силует Валентина Безкісткового на передньому плані, а також своєрідна знахідка в написанні текстового блоку.

Практично вся столиця була знайома з цією афішею, Лотрек стає відомим, правда це обставина не дуже радує його родичів, адже вперше автор підписався справжнім ім’ям, не використовуючи анаграму – Трекло.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)