Ленін у Смольному – Ісаак Бродський

Ленін у Смольному   Ісаак Бродський

Ісаак Бродський – загальновизнаний майстер написання портретів вождя світового пролетаріату Володимира Ілліча Леніна. Він виконав безліч замальовок і великих картин. Картина “Ленін у Смольному” написана в 1930 році.

Художник підійшов до написання картини з максимальною серйозністю: була обрана навколишня обстановка, що підкреслює правдивість зображення. Художник поставив мету не просто зобразити вождя, а показати його під час напруженої роботи. Ленін зображений майже в натуральний зріст, поряд з цим полотном відчуваєш себе в кабінеті Володимира Ілліча.

Картині властива особлива чіткість обстановки, фігури вождя. Зображений вождь, щось пише за невеликим столиком. Композиційна простота картини передає відчуття тиші і напруженої роботи.

Колорит картини переданий неяскравими, стриманими, м’якими тонами. Точність і акуратність промальовування всіх деталей допомагають підкреслити реальність того, що відбувається.

Завдяки своїй точності і скромності картина “Ленін у Смольному” – одне з найбільш популярних і улюблених народом зображень Володимира Ілліча.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)