Літній день. Цвіте бузок – Майя Копитцева

Літній день. Цвіте бузок   Майя Копитцева

Що може бути веселіше, ніж дитинство і літо. А якщо літо зустрічається з дитинством, вони вдвох можуть гори звернути, подвиги звершити, на пісня, книгу чи картину надихнути. Така енергія йде хвилею від цього юного і величезної сили сполуки, що заражає всіх навколо. Ось і М. К. Копитцева теж не змогла стриматися. І те, що вона зобразила, показує, що вона змогла пронести цю пісню молодості крізь себе, щоб її враження залишилися на полотні. Що ця картина значить для мене? Як вона мені допомагає мріяти.

У дитинства є багато переваг, одне з яких – вміння радіти життю. Ось і хлопці, які вийшли на балкон не просто подихали повітрям, постояли і зайшли, але і хочуть насолодитися тією красою, яка їх оточує будинок. Їм мало постояти біля перил, вони стрибають на них, сідають зверху. Таке враження, що темперамент не в силах просто утримати на місці їх.

Здається, що, осяяні сонцем вони і самі можуть випромінювати тепло і світло. В цей час, коли літо в самому початку, хочеться відчути свою свободу і перевірити на міцність силу: пробігтися, пострибати, влаштувати змагання. Але іноді й активні ігри потрібно перервати важливою розмовою, особливо, якщо закладається основа справжньої міцної дружби. Як і зображено на полотні, хлопчаки не тільки милуються навколишнім пейзажем, але і розмовляють. Так і чується їхня дитяча бесіда на потрібні для них теми, яка дзвінкою луною розливається по квітучому саду.

А те, що відбувається навколо, неможливо описати словами. Але я спробую поділитися своїми враженнями. Навколо – танець квітів, і заправляє всім бузок. Чиста і свіжа вона пустилася в танок буйством фарб і аромату. Вона вабить своєю пишністю і запрошує брати участь у тому веселощі, яке щедро дарує всім, хто на неї засмотрится, хто відчинить вікно і вдихне її свіжий запах. Не картина залишає байдужими глядачів. Я насолоджувалася, згадуючи теплі деньки, і час, проведений з друзями.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)


Літній день. Цвіте бузок – Майя Копитцева.