Місцевість Сусаки і Дзюманцубо в Фукагава – Утагава Хиросигэ

Місцевість Сусаки і Дзюманцубо в Фукагава   Утагава Хиросигэ

У гравюрі відкривається вид на засніжені простори місцевості Дзюманцубо, що в перекладі означає – Сто Тисяч Цубо. Раніше, тут, на лівому березі річки Сумидагава, була мілина, заросла очеретами. За наказом сьогуна Токугава Іеясу її осушили в 1723 році, але якість землі не підходило для посадки рису. У лівій частині гравюри видніються дров’яні склади в Фукагава.

Безлюдний Пейзаж, немає навіть натяку на присутність людини. У водах річки плавають кулики, лише позначені штрихами на водній гладі, навколо дерев’яного відра. Вдалині на горизонті видніється гора Цукуба. Всю верхню частину гравюри займає постать величезного орла, ширяючого в небі над безлюдними засніженими просторами. Можливо, він є уособленням головного божества святилища Василькове дзіндзя, що розташовувався поблизу. Але найімовірніше, фігура орла виступає тут як символ могутності і влади. Справжня гравюра була однією з найпопулярніших в серії.

Кардинальних колористичних змін до пізньої версії немає. Міняється тільки колір квадратного картуша він стає охристо-зеленим, і небо набуває більш яскравого відтінку.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Місцевість Сусаки і Дзюманцубо в Фукагава – Утагава Хиросигэ.