Міст Інарі-баси в Тэпподзу, святилище Мінато-дзіндзя – Утагава Хиросигэ

Міст Інарі баси в Тэпподзу, святилище Мінато дзіндзя   Утагава Хиросигэ

На передньому плані Хиросигэ зобразив щогли двох торговельних суден, крізь які видно міст Инарибаси і канал Хаттебори. Велика кількість штучних каналів пояснювалося недостатньою глибиною Эдоского затоки для влаштування на ньому пристаней. Суду розвантажували на рейді, переносячи товари на човни, які доставляли їх до причалів складів.

Будівлі складів завжди впізнавані в гравюрах Хиросигэ, вони відрізняються білизною виштукатурюють стін і побудовані по одному проекту. Сюди доставляли рис, саке, оцет, сіль, соус, і інші товари з району Кансай. У кварталі Хаттебори розташовувалися будинки дрібних чиновників єрики – службовців в міській управі і самураїв найнижчого рангу – досин. Їх будинку зображені зліва від святилиша Мінато Інарі-дзіндзя, червоні ворота якого видно в нижньому лівому куті гравюри. У народі його називали Намиекэ Інарі. Розташовувалося воно на мілині Тэпподзу, зазначеної в назві гравюри.

Мілина знаходилася в місці впадіння річки Кебасигава в річку Сумидагава. Щогли двох судів переднього плану в ранній версії не однакові за кольором, одна з них – жовта, а друга сіро-коричнева. У пізній гравюрі колір обох щогл темно-сірий. Змінюється також і забарвлення вантажу на баржах. Небо, темно-червоне у горизонту, змінюється на сіро-синє, і переходить в темно-синю смугу вгорі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)


Міст Інарі-баси в Тэпподзу, святилище Мінато-дзіндзя – Утагава Хиросигэ.