Міст Канасугибаси в Сибаура – Утагава Хиросигэ

Міст Канасугибаси в Сибаура   Утагава Хиросигэ

Сіба – прибережний район, протяжністю від мосту Сиодомэбаси на півночі, до району Таканава на півдні. Річка Фурукава в цьому місці змінювала назву на Канасугигава. На перетині дороги Токайдо і гирла Фурукава був міст Канасугибаси. Раніше тут знаходилася мілину Канасугидзаки, снабжавшая Едо свіжою рибою, вона й дала назву всій місцевості. У гравюрі видно краю перил мосту Канасугибаси. Вдалині видніється дах храму Цукідзі Хонгандзі. Міст переходять відвідувачі храму Хоммондзи.

Кожен рік, з 10 по 13 жовтня у храмі проводилася церемонія, присвячена дню смерті Нитирэна, засновника секти Нитирэнсю. На передньому плані видно високі жердини, які несуть паломники. На бамбуковій палиці зліва – рушники – тэнугури, на яких написаний ієрогліф Нитирэнсю. Його передує знак релігійного об’єднання, що складається з першого слова ієрогліфа “колодязь”, з малюнком у вигляді гілки мандарина всередині його. Праворуч – ліхтар у вигляді парасольки і прапор зі словами сутри лотоса.

На жердині у лівому куті – ім’я видавця серії Уоя Эйкити. У більш пізніх виданнях цього листа посилюється весь колірний тон, він стає яскравіше й виразніше. Крім того, колір рушників тэнугури, що висять на бамбуковій палиці зліва, змінюється з червоного на синій.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Міст Канасугибаси в Сибаура – Утагава Хиросигэ.