Міст Охасі в Senju – Утагава Хиросигэ

Міст Охасі в Senju   Утагава Хиросигэ

Раніше квартал Senju знаходився на північному березі Аракава, яка була верхньою течією річки Сумидагава. Квартал був названий так, тому що в цьому районі в річці була знайдена статуя Senju Каннон. В епоху Камакура цей квартал знаходився на тракті Осюкайдо.

В епоху Едо не тільки тракт Осюкайдо, але і тракт Митокайдо, Сакуракайдо, Никкокайдо проходили через міст Senju Охасі, це був важливий транспортний вузол. З точки зору оборони Едо, Токугава Іеясу був проти будівництва мостів. Але Сендзю, де було інтенсивний рух, був винятком. Міст був побудований в 1594 році і був першим мостом на річці Сумидагава. Потім стали з’являтися будинки спочатку на північній стороні мосту, а потім і на південній. Складалися назви кварталів, на півночі – Китасэндзю, на півдні – Минамисэндзю.

У гравюрі його не видно, на протилежному березі праворуч – Китасэндзю. На набережних розташовувалися оптові магазини лісу, сплавляемого з гір Титибу-санті по річці Аракава на плотах. Гряда цих гір видно на горизонті. Загальний колірний тон гравюри залишився майже без змін, але, як і в багатьох листах пізнього видання, він стає більш насиченим. Колір прямокутного картуша з жовтого в попередній версії, стає рожевий.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)