Міст Сехэйбаси, Храм Конфуція і річка Кандагава – Утагава Хиросигэ

Міст Сехэйбаси, Храм Конфуція і річка Кандагава   Утагава Хиросигэ

Хиросигэ зобразив річку Кандагава, що бере свій початок в місцевості Мусасі і впадає в річку Суміда-гава. Круті схили, між якими протікала річка, були штучними. Їх спорудили для того, щоб річка Хиракава не виходила з берегів, що траплялося досить часто.

Праворуч видно верхня огорожа моста Сехэибаси. На схилі Сехэйдзака, за огорожею розташовувалася на території Сэйдо, пов’язана з Конфуцієм – засновником найдавнішою в історії державної ідеології. У свою чергу, конфуціанство було офіційною державною ідеологією, прийнятої військовим урядом бакуфу. Слово “Сехей” – це японське вимова назви китайської місцевості, де народився Конфуцій. На правому березі Кандагава, за огорожею перебувала Академія Сехэйко – велике освітнє установа, де вивчалися різні напрямки конфуціанського вчення.

Справжня гравюра є однією з трьох гравюр серії, на яких зображено дощ. Важке сіре небо контрастує з яскравою зеленню. Люди, що пливуть на човнах і піднімаються по схилу, одягнені в жовті плащі солом’яні “міно”. Передача обсягу пагорба і укосу берега на пізній гравюрі досягається темними смугами всередині їх контурів. Крони дерев на далекому березі стають майже чорними. Висветленная частина неба на обрії означає швидке припинення дощу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)


Міст Сехэйбаси, Храм Конфуція і річка Кандагава – Утагава Хиросигэ.