Міст Сугатамихаси, міст Омо-кагэхаси та селище Дзяриба – Утагава Хиросигэ

Міст Сугатамихаси, міст Омо кагэхаси та селище Дзяриба   Утагава Хиросигэ

Міст на передньому плані гравюри називається Ома-кагэхаси. Він перекинутий через акведук Канда-дзесуй. Невеликий місток на другому плані гравюри – ймовірно, Сугатамихаси. Він веде до синтоистскому святилища Хикава-медзинся, мабуть у глибині листа. Воно було побудовано за наказом сьогуна Токугава Есімуне у 1735 р. Поряд з ним, праворуч розташовувався буддійський монастир Нандзэндзи, що належить секті Сингон, побудований на початку XVI століття.

Навколо знаходилися вдома села Дзяриба, що в перекладі означає – “Гальковий кар’єр”. Ймовірно, вона була побудована на гальковому місцевості. Село оточують великі рисові поля. Майже на горизонті, перед лісистими пагорбами художник зобразив стилізовані жовто-рожеві хмари.

Всі деталі й особливості місцевості передані Хиросигэ з топографічною точністю і легко впізнавані. Забарвлення стилізованих хмар у листі пізнього видання кардинально змінюється. Відбувається поступова градація тонів по мірі віддалення до дальнього плану гравюри від яскраво-рожевого до темно-фіолетового.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)


Міст Сугатамихаси, міст Омо-кагэхаси та селище Дзяриба – Утагава Хиросигэ.