Міст Суйдобаси в місцевості Суругадай – Утагава Хиросигэ

Міст Суйдобаси в місцевості Суругадай   Утагава Хиросигэ

У цій гравюрі видно річка Кандагава і міст Суидобаси. Джерелом річки була зайва вода каналу Канда від греблі Араидзуцуми в Сэкигути. Ця питна вода з Араидзуцуми текла через височини Мэдзиродай і Кохюгодай, далі через особняк у Коисикава, через річку Кандагава, а далі по дерев’яним і кам’яним трубах до замку Эдодзе, квартали Канда і Ніхонбасі. Ці труби проходили якраз поруч з місцем, зображеним у гравюрі. За мостом на височині Суругадай перебували райони особняків самураїв.

Височина Суругадай була частиною височини Канда, але згодом вся височина стала називатися Суругадай. У гравюрі показаний свято хлопчиків у Суругадай. У сім’ях, де були хлопчики, які досягли семи років, це свято відзначали обов’язково. У будинках самураїв на спеціальну гірку виставляли шоломи, ляльок-воїнів, на вулиці вивішували коинобори – матерчаті вимпели карпов, зображення одного з них займає весь перший план гравюри. За височиною Суругадай помітно, головна будівля замку Едо, поруч видно вишка.

Над усім пейзажем підноситься Фудзі. Колірний лад пізньої гравюри більш нарядний і ярок. Від першого варіанта відрізняється колір річки, в середині якої відзначена широка синя смуга потоку. Мальовничістю відрізняється і квадратний картуш.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)