Молитва св. Вольфганга – Міхаель Пахер

Молитва св. Вольфганга   Міхаель Пахер

Міхаель Пахер – один з видатних майстрів Центральної Європи XV ст. Він народився в Брунеке, розташованому в Південному Тіролі, через який проходили шляхи, які зв’язували чеські та австрійські Землі з Ломбардией та Венето. Майстер двічі відвідав Італію, де познайомився з творами Мантеньї, Антонелло да Мессіна, які вплинули на розвиток його творчості.

Художник подорожував по Рейну і Нідерландам. В 1467 він став бюргером Брунек і господарем великої майстерні, в якій створював свої твори для Тіролю і Зальцбурга. Майстер помер у Зальцбурзі, де працював над встановленням вівтаря для місцевої церкви. При створенні Вівтаря Отців Церкви Пахер, як і в інших своїх роботах, виступив не лише як живописця, але і як скульптора.

Вівтарну живопис художника відрізняють гостра емоційність і інтерес до складних наявних кутів камери, в яких проявляється пластичне майстерність скульптора, претворенное в живопису. Інші відомі твори: Вівтар Фоми Беккета. Стара галерея музею Иоаннеум, Грац; Вівтар св. Вольфганга для церкви св. Вольфганга. 1471 – 1481. Санкт-Вольфганг, Верхня Австрія.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Молитва св. Вольфганга – Міхаель Пахер.