Монастир Экоин в Регоку і міст Мото-Янагибаси – Утагава Хиросигэ

Монастир Экоин в Регоку і міст Мото Янагибаси   Утагава Хиросигэ

Історія створення монастиря Экоин пов’язана з пожежею в Едо 1657 р. Під час пожежі, що бушував два дні, загинуло близько 100 000 чоловік. До мосту Аса-кусамицукэ дістатися було неможливо, і багато потонули у водах Сумидагава. Згодом, для запобігання подібної ситуації, був побудований міст Регокубаси. Монастир Экоин був зведений за наказом сегуна Иэиуна на заході від мосту Регоку, тут ховали тих, у кого не було родичів, які здійснювали за ним заупокійні служби.

“Экоин” у перекладі означає: Храм поминальних служб. Видніється на іншій стороні річки міст отримав назву Мото-Янагибаси, що означає “справжній вербовий міст”, так як на північ був побудований ще один міст Янагибаси. На гравюрі Хиросигэ зліва зображено барабанна вежа, що знаходиться на території монастиря Экоин, з видніється зліва червоним барабаном і двома жердинами з білими полотнищами.

Поруч був ринг досі для сумо. При гарній погоді змагання тривали десять днів. Жінки могли спостерігати поєдинки борців тільки в останній день змагань. Як і всі листи пізньої серії, ця гравюра виконана в більш насичених фарбах. Крім того, квадратний картуш з назвою місцевості в пізньому варіанті став багатобарвним. Лінія бокаси проходить по обох берегах річки.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)


Монастир Экоин в Регоку і міст Мото-Янагибаси – Утагава Хиросигэ.