Моя кохана троянда – Джон Уотерхаус

Моя кохана троянда   Джон Уотерхаус

Термін життя зрізаних квітів становить всього кілька днів. Основна причина в’янення рослин – це відсутність живлення, а також утруднене надходження води у разі збільшення випаровування вологи з поверхні рослини. Однак, дотримуючись рекомендацій спеціалістів, життя квітам можна продовжити на кілька днів.

У першу чергу варто пам’ятати, що різкий перепад температури шкідливий для квітів, тому при транспортуванні до місця призначення їх необхідно загорнути в плівку або папір. Особливо це актуально в холодну пору року.

Як тільки букет квітів потрапляє в приміщення, розпаковувати його не потрібно. Нехай квіти деякий час полежать в упаковці, звикнуть до нових умов.

Стебло кожної рослини обрізається по косій лінії, яку слід періодично оновлювати. Перш ніж помістити букет у вазу з водою, нижні листя необхідно прибрати, інакше вони можуть загнити. Воду бажано використовувати звичайну, але кімнатної температури, а змінювати її необхідно щодня.

Не рекомендується ставити букет на вікно влітку, так як попадання прямих сонячних променів небажано, а взимку їх слід тримати подалі від опалювальних приладів. Зрізані квіти небайдужі до прохолоді, тому на ніч їх краще залишати в прохолодному місці, приміром, на веранді. Листя щодня слід обприскувати водою кімнатної температури.

Щоб квіти довше радували своєю свіжістю, у воду потрібно додати щіпку цукру. А таблетка звичайного аспірину, опущена в воду, не дасть з’явитися бактеріям, які сприяють утворенню слизу у воді.

Реанімувати прив’ялі квіти допоможе оновлення зрізу і тепла вода. Для цього рослини необхідно опустити на кілька хвилин у воду, температура якої становить 35-40 градусів.

Букети, що складаються з різних видів квітів, зберігають свіжість менше часу, ніж букети з однакових рослин.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете надовго продовжити життя зрізаним квітам, радує погляд і поліпшує настрій.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)


Моя кохана троянда – Джон Уотерхаус.