На битву – Джон Хоу

На битву   Джон Хоу

Джон Хоу народився 21 серпня 1957 року в місті Ванкувері провінції Британська Колумбія в Канаді. В даний час художник мешкає у Швейцарії. Через рік після закінчення середньої школи, хлопець успішно закінчив коледж в Страсбурзі у Франції, потім навчався в художній школі декоративно-прикладного мистецтва. Отримавши достатньо серйозне художню освіту, Джон Хоу починає працювати в області образотворчого мистецтва в жанрі фентезі.

Хоу стає відомим у мистецьких колах після опублікування ілюстрацій до фентезійного світів Джона Толкієна. Хоу разом з живописцем, рекомендованим самим Толкієном, Аланом Чи були головними концептуальними художниками-проектувальниками у Пітера Джексона при створенні кінотрилогії “Володар кілець”. Джон Хоу також виконав ілюстрації для настільної гри “Володар кілець”, створеної Райнером Кницией, повторно ілюстрував карти Володаря кілець у 1996-2003 роках. Його робота, проте, не обмежувалася цим, він пише картини на міфологічну тематику, включаючи англосаксонську легенду про Беовульфі. Паралельно Джон Хоу багато працює над оформленням книжок, більшість яких належать жанру фантастики.

У своїй картині “На битву” Джон Хоу зобразив ранній ранок. Гори вже освітилося золотим сонячним світлом, а місто ще покритий блакитним ранковим туманом. Але біля самого міста вже збирається незліченна вороже військо, страшні дракони приготувалися до смертельній битві. Темні сили йдуть війною на мирне місто.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)