Набережна дельї Скиавони у Венеції – Олександр Мордвинов

Набережна дельї Скиавони у Венеції   Олександр Мордвинов

У першій половині минулого століття надзвичайно популярними стали аматорські заняття малюванням і живописом. Художників-аматорів можна було зустріти у всіх шарах освіченого суспільства.

Більшість з них залишилося альбомними рисовальщиками, деякі стали художниками-професіоналами, інші, залишаючись прихильниками, завдяки серйозним заняттям досягли цілком професійного рівня. Граф, камергер, Олександр Мордвинов і відомий як автор непоганих та італійських пейзажів. Він навчався у М. Н. Воробйова і в 1837 році отримав як любитель звання почесного вільного общника Академії мистецтв. Пейзажі його дуже тонко написані, але в них дуже відчувається вплив Воробйова, особливо помітне у виборі теми пейзажної та умовно-романтичної трактуванні световоздушной середовища.

“Набережна дельї Скиавони у Венеції” зображує один із самих прославлених видів міста – вид на церкву Санта Марія справи Салюте. Вдало обрана точка зору дозволяє глядачеві побачити одночасно кілька прославлених шедеврів венеціанської архітектури, строкатий натовп на далеко простяглася набережній і широку гладінь води, в якій відбивається безтурботне небо. Загальний золотисто-блакитний фон пейзажу, світяться вода і небо створюють у картині піднесено поетичний настрій.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)


Набережна дельї Скиавони у Венеції – Олександр Мордвинов.