Народження текучих бажань – Сальвадор Далі

Народження текучих бажань   Сальвадор Далі

Картина Народження текучих бажань, опис…Буйство фарб відкинуто пензлем. Думки підірвані сюрреалізмом. Через долі йдуть червоною ниткою Душі повні в край пофігізмом… Марина Гришина

Сюрреалистичное полотно Сальвадора Далі символічно і просякнуте сочащимся підтекстом сексуальності упереміш з асексуальностью і збоченням природи. Ця робота, не більше інших, ненормальна і перенасичена глибоким сенсом буття.

Тільки ця реальність складається з пороків, в які вміщено чисте тіло жінки, тієї самої, що застигла в поцілунку з гермафродитом, в центрі картинни. Саме штучне приміщення непорочного персонажа в несвідомий хаос відображає параноїдально – критичний метод Дали. Про те, що Дали був нездоровий і ласий на все те, що пов’язано з оголеним тілом, хіттю і злягання, говорять практично всі його полотна другої половини творчого шляху. “Текучі бажання” – не виняток. Вкраплення символів чоловічого початку, неприкритих тел – тому підтвердження.

Велика кількість деталей, не пов’язаних з реальністю включає фантазію глядача. Жовтий камінь – сир з отвором, сіра брила з мовою, вугільне пляма нагорі – що все це значить? Бути може, комод з розкиданим білизною, присутній тут як частина реальності і вічну нестачу часу на такі дрібниці, як прибирання. А хтось з глечиком в руках з прикритим долонею особою, вірно скромниця-служниця хтивої пари. Дали бажає бути таким – нескромним, відкритим і нахабним. Його болісно спалює жага поцілунків з Галою, її уваги і ревнощі до молодим суперникам.

“Народження текучих бажань” – це яскрава робота з контрастними моментами площин та великих символів дірявого простору. Для роботи Дали взяв чисті кольори зелені, блакитного і жовтого масла. Він пише з розмахом, приділяючи увагу дрібним прорисовкам, наприклад людиноподібним образам, меблям, тряпкам. Його сюжет народився з нізвідки, просто на вже опрацьованих горизонталі і небі. Бути може, Сальвадор не испещрил, як його соратники, папір начерками і замальовками думок, а просто висловив свої бажання текучим пігментом тут і зараз.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)


Народження текучих бажань – Сальвадор Далі.